GST YANGIN BAKIM SÖZLEŞMESİ

GST YANGİN ALARM SİSTEMLERİ > Blog > GST YANGIN BAKIM SÖZLEŞMESİ
GST YANGIN BAKIM SÖZLEŞMESİ

Kurumlarınızda yıllık periyodik olarak yapılan bakım-onarım hizmetlerini firmamız başta Gst Yangın algılama sistemleri olmak üzere diğer markalar Finder , Apollo, Hochiki Kentec ,Mavili, Kilsen, Ziton, Aritech, Teknim, Codesec, Cooper Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri ve diğer Adresli Yangın Algılama ve ihbar sistemleri için uzun yıllar sektörün içinde olan tecrübeli teknik kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir. Firmamız tarafından hemşire çağrı sistemleri yıllık periyodik bakım onarımları yapılmaktadır…

*Gst Yangın Alarm Sistemleri ;Gst 500,Gst5000,Gst200,Gst200/2 Modellerinin Yedek Parçaları stoklarımızda mevcutur.

*Arızalanan Ürünlerin tamiri firmamız tarafından yapılmaktadır.

*Proje Bazlı Entegrasyon Yazılımları ,Otomasyon Çözümleri firmamız tarafından yapılabilmektedir.

*Proje Bazlı Kart Tasarım ,Programlaması firmamız tarafından yapılmaktadır.

*Her Marka Kamera ,Kartlı Geçiş ,Otomasyon Sistemleri ile Gst , Finder, Apollo, Hochiki, Kentec, Mavili, Kilsen, Ziton, Aritech, Cooper Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri için Yapmış olduğumuz ara yazılımlar ile entegrasyon sağlamaktayız.

*Gst , Finder, Apollo, Hochiki, Kentec, Mavili, Kilsen, Ziton, Aritech, Cooper Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri için Yapmış olduğumuz ara yazılımlar ile Uzaktan( internet Bağlantısı veya GSM Bağlantısı ile ) Sistemlerin Kontrollerini Yapmaktayız. Tüm Yangın Markalarını Yangın Alarm İzleme Merkezinde Tek bir Yazılım ile izlemesi yapılmaktadır.

 

Bir cevap yazın